Medya

Haberler

Ana Sayfa > Medya > Promosyon Arşivi

Migros Somon Füme 100 gr 14.Aralık-03.Ocak tarihleri arasında sadece 12,75 TL

'Migros Somon Füme' tüm Migros ve 5M mağazalarında tüketici ile buluşuyor...

‘Migros Somon Füme’ servise hazır şekilde geliştirilen “aç ve tüket” ambalajlarda, lezzetli, pratik ve sağlıklı bir yemek alternatifi oluyor.
Leröy, Migros ile yaptığı işbirliği ile, Norveç’te özel kafeslerde yetiştirdiği somon balıklarını, yine kendi işleme tesislerinde katma değerli ürünlere dönüştürüyor. 100 % doğal ve hiçbir koruyucu katkı maddesi içermeyen bu eşşiz lezzet, Norveç sularından Migros raflarında füme olarak yerini alana kadar ki süreçte, tüm üretim aşamalarında izlenebiliyor.
Migros Somon Füme uygun fiyatı ile dikkat çekiyor.
Balığın en değerli kısımları olan omurga bölgesindeki etler şerit olarak özenle omurga kemiklerinden ayrılarak, Leröy'e özgü meşe ve kiraz ağaçlarının talaşında geleneksel yöntemlere uygun olarak fümeleniyor, vakumlanarak Migros’a özel sağlıklı ambalajında tüketime hazır hale geliyor.
Damak zevkine düşkün tüketicilerin vazgeçemeyeceği sağlıklı bir alternatif olan Migros Somon Füme, hemen her bütçeye uygun fiyatı ile de dikkat çekerken, pratik yemek hazırlamaktan hoşlanan tüketicilerin sofralarını süsleyecek kalitede bir ürün özelliğini taşıyor. Norveç’ten Migros’a, Migros’tan sofralara taşınan, 100 % doğal ve hiçbir katkı maddesi içermeyen bu eşsiz lezzeti tüm tüketiciler denemeli.
                                                                                    

Ürün Kataloğumuz için tıklayın